هیدروپارسEn

ثبت گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان تولیدکننده ی مخازن تحت فشار و ذخیره ی مواد شیمیایی در وندور لیست شرکت های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

+2

 

گروه صنعتی هیدروپارس با بهره گیری از مهندسین توانمند و مجرب و تیم ساخت کارآزموده ی آن شرکت اقدام به طراحی و ساخت مخازن تحت فشار و ذخیره ی مواد شیمیایی نموده است. این شرکت توانسته با بهره گیری از روش جوشکاری اتوماتیک در ساخت این تجهیزات مطابق استاندارهای لازم، به لیست سازندگان مورد تایید شرکت های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بپیوندد.

مخازن تحت فشار(storage tank) مخازن فلزی معمولاً استوانه‌ای یا کروی برای نگهداری یا انجام فرایندهای     شیمیایی مایعات یا گازها می‌باشند که توانایی مقاومت در برابر بارگذاری‌های مختلف (فشار داخلی، یا فشار خارجی و خلأ در داخل) را دارا می‌باشند. استاندارد اصلی برای طراحی این مخازن ASME Section VIII می‌باشد. کاربرد عمده این مخازن در صنایع نفت و گاز می‌باشد.

کاربرد مخازن تحت فشار :

مخازن تحت فشار در بسیاری صنایع کاربرد دارند؛ از موارد پر کاربرد می توان به برج های تقطیر، رآکتورها، پالایشگاه های نفت و … می توان اشاره کرد. همچنین از مخازن تحت فشار جهت ذخیره گازهای مایع شده مانند آمونیاک ، کلرین ، پروپان ، بوتان و LPG میتوان استفاده کرد.

اخبار هیدروپارس

دعوتنامه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

دعوتنامه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

03 ارديبهشت 1398

شرکت هیدروپارس، سازنده ی پکیج های آماده سازی و انحلال پلی الکترولیت، پکیج تزریق مواد شیمیایی، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، تسهیلات سر چاهی نفت و گاز ،پمپ تزریق مواد شیمیایی و میکسر های استاتیک و دینامیک ،همچنین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شركت های DOSEURO, ARGAL, NOVAROTORS, Fox, و... در ایران شما را به بازدید از غرفه این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی د...