هیدروپارسEn

ثبت گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان تولیدکننده ی مخازن تحت فشار و ذخیره ی مواد شیمیایی در وندور لیست شرکت های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

+2

 

گروه صنعتی هیدروپارس با بهره گیری از مهندسین توانمند و مجرب و تیم ساخت کارآزموده ی آن شرکت اقدام به طراحی و ساخت مخازن تحت فشار و ذخیره ی مواد شیمیایی نموده است. این شرکت توانسته با بهره گیری از روش جوشکاری اتوماتیک در ساخت این تجهیزات مطابق استاندارهای لازم، به لیست سازندگان مورد تایید شرکت های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بپیوندد.

مخازن تحت فشار(storage tank) مخازن فلزی معمولاً استوانه‌ای یا کروی برای نگهداری یا انجام فرایندهای     شیمیایی مایعات یا گازها می‌باشند که توانایی مقاومت در برابر بارگذاری‌های مختلف (فشار داخلی، یا فشار خارجی و خلأ در داخل) را دارا می‌باشند. استاندارد اصلی برای طراحی این مخازن ASME Section VIII می‌باشد. کاربرد عمده این مخازن در صنایع نفت و گاز می‌باشد.

کاربرد مخازن تحت فشار :

مخازن تحت فشار در بسیاری صنایع کاربرد دارند؛ از موارد پر کاربرد می توان به برج های تقطیر، رآکتورها، پالایشگاه های نفت و … می توان اشاره کرد. همچنین از مخازن تحت فشار جهت ذخیره گازهای مایع شده مانند آمونیاک ، کلرین ، پروپان ، بوتان و LPG میتوان استفاده کرد.

اخبار هیدروپارس

پویش هم نفس "همه ایران هم نفس شده اند"

20 ارديبهشت 1399

هم نفس پویشی خیرخواهانه در راستای حمایت حداکثری از صف نخست مقابله با بیماری همه گیر کرونا (پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور) است. این پویش مردمی با آغاز سال جدید، شروع به کار کرده و در نظر دارد تا با کمک مردم عزیز کشورمان، ماسک و ملزومات مرتبط را برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سراسر کشور تهیه و توزیع کند. گروه صنعتی هیدروپارس با آگاهی از مسئولیت های اجتماعی و میهنی خود و باور به آنکه افزایش ع...