قطعات یدکی

قطعات یدکی

مشتریان ارزشمندترین دارایی هر مجموعه‌ای هستند، لذا شرکت هیدروپارس همواره در تلاش است که با فراهم آوری خدمات مناسب از جمله قطعات یدکی اقدامات لازم را در جهت رفاه حال مشتریان به عمل آورد.

ویژگیهای کلیدی:

  • هیدروپارس با بهره گیری از کارشناسان مجرب به مشتریان کمک می‌کند تا قطعات یدکی مناسب را انتخاب و یا قطعات یدکی پیشین را تعمیر کنند.
  • کیفیت قطعات اصلی را تضمین می‌کند.
  • هیدروپارس با انبار کردن قطعات یدکی اقلام، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن فراهم می‌آورد. 
ادامه

خدمات نصب

خدمات نصب

هیدروپارس تجهیزات خود را در سایت، متناسب با شرایط واقعی محیط نصب و راه اندازی می نماید .

ویژگیهای کلیدی:

  • هیدروپارس براساس نیاز مشتری خدمات مختلفی را از زمان شروع پروژه تا اتمام آن ارائه می دهد.
  • با بهره گیری از کارشناسان متخصص و دارای سابقه طولانی خدمات نصب را انجام می دهد.
  • قادر به ارائه خدمات در دریا و خشکی می باشد.
ادامه

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

گروه صنعتی هیدروپارس با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان زبده،نیاز های مشتریان را در تمامی مراحل نصب، راه اندازی و استفاده از محصول پاسخگو است. این واحد با هدف سامان بخشیدن به امر نگهداری،خدمات پس از فروش، پشتیبانی و همچنین مشاوره خرید تاسیس گردیده است. درصورت بروز مشکل و یا داشتن هرگونه سوال، با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

 

پیش از تماس اطمینان حاصل کنید که فرایند نصب محصول را مطابق دستورالعمل ارایه شده همراه با بسته محصول، طی کرده اید.

ادامه

خدمات آموزش

خدمات آموزش

گروه صنعتی هیدروپارس برگزارکننده کلاس های آموزشی در خصوص نصب و راه اندازی، بهره برداری و عیب یابی تجهیزات تزریق و انتقال مواد شیمیایی، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و بهسازی سیستم های صنعتی
کی از مهمترین موارد مدیریت مالی و فنی در مجموعه های صنعتی، ثبات (و حتی افزایش) راندمان تجهیزات صنعتی، کاهش هزینه های جاری و همچنین ضرر های احتمالی در خصوص از کار افتادگی تجهیزات و در نهایت کاهش تولیدات کارخانه ها و مجموعه های صنعتی می باشد. با توجه به موارد فوق، ساده ترین راهکار به کارگیری تکنسین های باتجربه و حرفه ای می باشد ولیکن استفاده از تکنسین های حرفه ای سبب افزایش هزینه های جاری در مجموعه های فرآیندی است. بنابراین یکی از راهبردهای مدیریتی در خصوص کاهش هزینه های جاری، استفاده از تکنسین های کم تجربه و نیمه حرفه ای در قدم اول و در قدم بعدی آموزش پرسنل می باشد. با توجه به نیاز صنایع در خصوص افزایش کیفیت بهره برداری و همچنین استفاده بهینه از سیستم ها و تجهیزات صنعتی، آموزش نصب، راه اندازی، بهره برداری و تعمیرات صنعتی یکی از بخش های جدایی ناپذیر صنعت می باشد.

گروه صنعتی هیدروپارس با اتکا به توان علمی و فنی متخصصین خود در زمینه سیستم های انتقال و تزریق مواد شیمیایی ، تصفیه آب و فاضلاب و فیلتراسیون مواد شیمیایی به عنوان یکی از سردمداران آموزش های صنعتی در ایران می باشد. شرکت هیدروپارس با توجه به نیاز صنایع در خصوص آموزش های راهبری، نصب و راه اندازی و تعمیرات، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی (workshop) می نماید.

خدمات قابل ارائه در زمینه آموزش های صنعتی:

آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص انواع پمپ های تزریق مواد شیمیایی
آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص انواع پمپ های انتقال مواد شیمیایی
آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص انواع سیستم های تصفیه آب از جمله اسمز معکوس، اولترا فیلتراسیون، سختیگیر های تبادل یونی و ...
آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص انواع سیستم های تصفیه فاضلاب از جمله تصفیه فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی
آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص زمینه بهسازی آب سیستم های صنعتی از جمله برج های خنک کننده، دیگ های بخار و ...
چهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه برگزاری کلاس های آموزشی به دپارتمان آموزش شرکت هیدروپارس تماس حاصل فرمایید.

ادامه

خدمات آزمایشگاهی

خدمات آزمایشگاهی

با توجه به افزایش نیاز صنایع به اندازه گیری پارامترهای شیمیایی آب و فاضلاب جهت کنترل کیفیت آب ورودی به سیستم های خنک کننده و دیگ های بخار، پساب خروجی از فاضلاب های بهداشتی و صنعتی و همچنین آب استخر، گروه صنعتی هیدروپارس با استفاده از پتانسیل علمی و دانش بالای متخصصین خود در دپارتمان شیمی و آزمایشگاه، موفق به تولید کیت های سنجش مواد شیمیایی آب و فاضلاب شده است. گروه صنعتی هیدروپارس با تجهیز آزمایشگاه تحقیقاتی و عمومی آب و فاضلاب، آماده ارائه خدمات در زمینه آزمایش آب و فاضلاب به تمامی ارگان های دولتی و خصوصی و همچنین صنایع گوناگون می باشد.

از جمله خدمات گروه صنعتی هیدروپارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آنالیز شیمیایی آب (سختی، کلراین، کلراید، فسفات، قلیائیت و ...)
آنالیز شیمیایی فاضلاب (COD، BOD، گوگرد، آمونیاک، نیترات و ...)
کیت سنجش سریع پارامترهای شیمیایی (کیت سختی کل، قلیائیت، کلر باقی مانده و ...)

ادامه

جدول سازگاری شیمیایی

جدول سازگاری شیمیایی

با توجه به افزایش نیاز صنایع به اندازه گیری پارامترهای شیمیایی آب و فاضلاب جهت کنترل کیفیت آب ورودی به سیستم های خنک کننده و دیگ های بخار، پساب خروجی از فاضلاب های بهداشتی و صنعتی و همچنین آب استخر، گروه صنعتی هیدروپارس با استفاده از پتانسیل علمی و دانش بالای متخصصین خود در دپارتمان شیمی و آزمایشگاه، موفق به تولید کیت های سنجش مواد شیمیایی آب و فاضلاب شده است. گروه صنعتی هیدروپارس با تجهیز آزمایشگاه تحقیقاتی و عمومی آب و فاضلاب، آماده ارائه خدمات در زمینه آزمایش آب و فاضلاب به تمامی ارگان های دولتی و خصوصی و همچنین صنایع گوناگون می باشد

گروه صنعتی هیدروپارس با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان زبده،نیاز های مشتریان را در تمامی مراحل نصب، راه اندازی و استفاده از محصول پاسخگو است. این واحد با هدف سامان بخشیدن به امر نگهداری،خدمات پس از فروش، پشتیبانی و همچنین مشاوره خرید تاسیس گردیده است. درصورت بروز مشکل و یا داشتن هرگونه سوال، با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

ادامه