سیستم تزریق و انتقال مواد شیمیایی

سیستم تزریق و انتقال مواد شیمیایی

این پکیج ها به منظور تزریق مقدار دقیقی از مواد شیمیایی به یک سیستم به صورت پیوسته یا متناوب برای محافظت از تجهیزات مکانیکی در برابر خوردگی و تشکیل رسوب می باشد. همچنین کاهش تشکیل وکس و هیدرات، تسریع در روند جداسازی آب از روغن، تصفیه آب، بودار کردن و کنترل فوم از کاربردهای دیگر پکیج های تزریق مواد شیمیایی می باشد.

ادامه

سیستم آماده سازی و تزریق پلیمر

سیستم آماده سازی و تزریق پلیمر

به منظور کامل کردن عملیات انعقاد و لخته سازی و ایجاد لخته های بزرگتر از پکیجج های تزریق پلی الکترولیت استفاده می شود. از جمله ویژگی های قابل توجه این پکیج ها عملکرد بسیار مطلوب به همراه وزن کم و فضای اندک مورد نیاز آن ها می باشد.

ادامه

تصفیه آب و فاضلاب

تصفیه آب و فاضلاب

پکیج های تصفیه آب و فاضلاب، واحدهای پیش ساخته ای هستند که جهت زدودن آلاینده ها از آب یا پساب¬ها، مورد استفاده قرار میگیرند و شامل فرایندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی برای زدودن این آلاینده ها بهمنظور تأمین آب مصرفی و فاضلاب تصفیه شده (که برای محیط زیست بی خطر است)، می باشند.

ادامه

سیستم فیلتراسیون سیالات

سیستم فیلتراسیون سیالات

فیلتراسیون به معنای جداسازی ذرات جامد از جریان سیال به وسیله یک سری از تجهیزات می باشد. انواع مختلفی از فیلترها موجود است که بنا به نوع سیال، جنس ذرات جامد و اندازه ی آنها، میزان ذرات جامد، شدت جریان سیال و سازگاری شیمیایی سیال با جنس فیلتر و فاکتور های دیگری تعیین می شوند.

ادامه

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی

دپارتمان فرمولاسیون مواد شیمیایی گروه صنعتی هیدروپارس در راستای ارتقاء¬ سطح کیفی مواد شیمیایی تولید شده در داخل کشور به منظور بهسازی آب مصرفی سیستم¬های مختلف صنعتی، با تکیه بر دانش و تجربه¬ی متخصصین داخلی، اقدام به طبقه¬بندی محصولات مواد شیمیایی خود نموده است.

ادامه

پمپ تزریق مواد شیمیایی

پمپ تزریق مواد شیمیایی

از پمپ ها برای انتقال مواد شیمیایی یا افزایش هد سیال استفاده می شود. پمپ های تزریق برای انتقال انواع مواد شیمیایی اعم از اسیدها، بازها، مواد ضد رسوب و... به کار گرفته می¬شوند. اصول عملکرد این پمپ ها به صورت رفت و برگشتی بوده که سیال را از طریق دیافراگم و یا پیستون منقل می نماید.

ادامه

پانل کنترل سر چاهی

پانل کنترل سر چاهی

پنل های کنترل سرچاهی سیستم های کنترلی مستقلی هستند که می توانند به عنوان رابطی بین کنترل واحد صنعتی و سیستم ایمنی سرچاهی نیز عمل کنند. این تجهیزات با نظارت، کنترل (از راه دور/نزدیک) و سیستم خاموشی ایمن (Safe Shutdown) به کمک شیرهای ایمنی مختلف، در میدان های نفتی و گازی برای عملکرد ایمن چاه ها و سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه

سیلندر کالیبراسیون

سیلندر کالیبراسیون

این تجهیز در خط مکش پمپ در پکیج تزریق مواد شیمیایی به منظور صحت سنجی میزان تزریق پمپ قرار می گیرد. گروه صنعتی هیدروپارس با باز طراحی سیلندرهای کالیبراسیون اقدام به ارائه ی طیف جدیدی از این محصول با ویژگی های منحصر به فرد نموده است.

ادامه

تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی

به منظور بالا بردن دقت عملکرد پکیج های تزریق مواد شیمیایی و کارکرد صحیح تجهیزات و جلوگیری از آسیب های وارده به خطوط جریان، استفاده از تجهیزات جانبی مناسب، در طراحی و ساخت این پکیج ها الزامی می باشد.

ادامه